• Поринь у комфорт разом з "FAVORIS"

    +38 067 313 31 93

  • Зустрічайте – реклайнери від українського виробника!

    +38 067 313 31 93

Recliners

Sofa

Armchairs

Якісні дизайнерські меблі від виробника

Сучасні меблі - це вже не просто звичайні крісла, дивани і пуфи. Людство зробило крок на новий щабель естетичної еволюції і наше почуття прекрасного вимагає, щоб удома стояли дизайнерські меблі. Крім цього, вони повинні не тільки радувати око, але й надавати комфорт нашим тілам. Саме такі меблі виробляють і пропонують Вам в компанії «ФАВОРІС». У нас Ви купуєте крісла, дивани, пуфи і стильні декоративні прикраси для Вашого житла.

Легендарні меблі у Вас вдома!

Наш магазин дизайнерських меблів «ФАВОРІС» пропонує Вашій вибору відмінну меблі, яка відповідає всім потребам сучасної людини. Але головними нашими «зірками» є легендарні крісла та дивани «реклайнер». Це незвичайна меблі. Вони створені на основі механізму, що забезпечує 3 кута нахилу крісла і висувний підставку для ніг. Скажімо простіше - це ексклюзивні меблі і вона божественна.

Елегантний відпочинок для вишуканих людей.

Вибираючи собі меблі - Ви висловлюєте себе! Кожне крісло, столик і диван - це відображення Вашого багатого внутрішнього світу, Вашого стилю і смаку. Тут компроміси недоречні. Ви вибираєте те, що ототожнюється з Вами - мудрою і елегантною людиною, яка знає, що їй потрібно. Ми пропонуємо Вам широкий вибір меблів ручної роботи та високої якості, які підкреслять Вашу індивідуальність. Пропонуємо комфорт, якого Ви так давно шукали.

Popular product

Чому всі вибирають саме «FAVORIS»?

Ми першопрохідці! З нами дизайнерські меблі Україна стає не просто красивим предметом інтер'єру, а Вашим рекреаційним куточком. Ми пропонуємо красу і зручність кожного руху, а про що ще можна мріяти?

«FAVORIS» - дизайнерський інтернет-магазин меблів нового покоління.

Кажуть, що краса вимагає жертв. Наш магазин м'яких меблів руйнує цей стереотип. Ви купуєте щось неймовірно прекрасне. І гарантовано отримуєте високоякісний продукт. Адже «ФАВОРІС» - це не тільки продаж дизайнерських меблів, ми самі її і виготовляємо. Тому, ручаємося за кожну частину механізму, що Ви купуєте. Наші меблі:

    -оригінальні

    -ручної роботи

    -на унікальній технології "реклайн"

    -із якісних матеріалів

 

Коли Вам потрібна дизайнерські меблі купити їх краще у нас. Адже звичайний магазин запропонує Вам просто декор, ми пропонуємо здоровий відпочинок на елегантних меблях. Ви купуєте функціональний предмет інтер'єру, який наскільки стильно виглядає, настільки зручний в експлуатації.


Коли Ви вводите в пошуковику «дизайнерські меблі інтернет магазин» - ми саме те, що Ви шукали. Звертайтеся!

 

From our clients

Watch all

Комфорт у кожному дотику від компанії FAVORIS