About us

Меблева компанія «ФАВОРІС» розробляє та виготовляє сучасні м’які меблі, що можуть задовольнити вибагливі смаки покупців, гарантуючи високу якість та доступну ціну своєї продукції. Заснована у 2011 році, компанія стрімко розвивається, оновлює свій асортимент та вдосконалює технічну базу.

Меблі «Фаворіс» вдало поєднують в собі якість, функціональність, стиль, ціну та комфорт. Ми постійно працюємо над удосконаленням виробничого процесу задля отримання меблів високого класу. Усі наші меблі – ручної роботи, оскільки машини не можуть замінити людини, її почуттів, поглядів, смаків, прогресивного дизайну, які ми втілюємо у нашій продукції. Наші меблі допоможуть підкреслити Ваш індивідуальний стиль інтер’єру та стануть улюбленим місцем Вашого відпочинку і гарантуватимуть здоровий та комфортний сон.

Меблі «Фаворіс» – якість в додаток до стилю!

News

Найкращі пропозиції від Фаворіс

Інтер'єр будь-якого приміщення не може обійтися без стільців. Модні тренди визначають дизайн сучасних стільців. Вони в свою чергу формують атмосферу і затишок приміщення.
Меблева компанія Фаворіс (ТОВ «Фаворіс») є ексклюзивним представником компанії TheCHAIRS (www.thechairs.com.ua), виробника широкого спектру дизайнерських стільців і реплік стільців відомих дизайнерів. Якість і ціни стільців Вас приємно здивує.

 Ми завжди відкриті для співпраці в Україні.