Доставка

Доставка в межах України:

Ви можете вибрати серед наступних видів доставки:

Укрзалізниця, багажним вагоном - вартість доставки є найнижчою з поміж інших видів доставки однак клієнт повинен подбати про те, щоб у відповідний час забрати товар у своєму місті з ЖД вокзалу.

Доставка кур’єрськими службами:

Відвантаження товару кур’єрським службам відбувається протягом двох робочих днів. Доставка даними кур’єрськими службами можлива як на їх склад так і до ваших дверей. Вартість доставки встановлюється згідно тарифів кур’єрської служби. В даному випадку можлива післяоплата за товар: Ви платите за товар лише після його отримання. Однак при даному виді доставки необхідно провести попередню оплату в розмірі принаймні 10% вартості товару, як гарантію серйозності Ваших намірів щодо купівлі товару.

Вантажне таксі – як правило в межах Львівської області, вартість згідно тарифів перевізника.

Самовивіз зі складу у м.Львів. Оплачений товар Ви можете отримати безпосередньо в нас на складі, що знаходиться за адресою: Україна, м. Львів, вул.Генерала Курмановича, 2. В даному випадку Ви маєте змогу оплатити за товар на місці, оглянути товар, отримати консультацію по користуванню та догляду.

Доставка нашим перевізником – в межах Львівської області та м. Київ. Вартість доставки залежить від відстані на яку потрібно доставити вантаж та узгоджується з клієнтом перед доставкою товару. Доставка товару проводиться до місця призначення. Вивантаження товару та підйом товару на поверх проводиться силами клієнта при бажанні клієнта за окрему плату нашими працівниками. Вартість підйому одного дивана на один поверх становить - 40грн. При наявності вантажного ліфта вартість підйому рівна доставці на 2-й поверх.

Важливо знати: Доставка здійснюється лише після повної оплати за товар.
Доставка здійснюється за рахунок клієнта, незалежно від суми замовлення.
Перед доставкою товар перевіряється та пакується.
При отриманні товару покупець зобов’язаний пред’явити паспорт чи інший документ що засвідчує його особу. Якщо покупцем виступає юридична особа, необхідно надати довіреність від організації-платника
На кожну одиницю товару надається гарантія – 1 рік (365 днів) з моменту продажу товару.

ОПЛАТА

Готівкою:
- при отриманні товару безпосередньо в нас на складі
- при доставці товару кур’єрською службою та оплаті наложним платежем. В даному випадку все одно необхідно провести попередню оплату в розмірі 10% вартості товару.
Оплата на банківську картку
- через термінали,
- касу банку,
- Приват 24.
Оплата кредитною карткою Visa / Mastercard
- онлайн через встановлені на сайті системи LiqPay та Приват 24
Оплата через банк для юридичних осіб
- після оформлення замовлення на ваш електронний адрес буде надіслано рахунок, який можна оплатити в найближчому банку. В даному випадку до суми замовлення додається 10% від вартості товару.

Детальніше з питань оплати та доставки ознайомтесь за телефоном:
+38067-313-31-93
Вдалих Вам покупок!